3.kapitola

8. dubna 2008 v 9:23 |  Kapitolovka:Smrtelný primánský bordel
3.kapitola- Ondra, Terka K. a Lucka P.
Bylo odpoledne a krásně svítilo sluníčko. Všichni odešli směrem domu, jen Ondra zahnul na jinou stranu. Kluci si toho všimli, ale potom co se dneska stalo, raději nic neříkali. Ondra běžel ulicema, později se šoural, když zjistil, že má mnoho času. Došel do MOKRÉ ulice, která byla vždy tichá,stálo tam pár baráčků, a byl tam taky jeden park, kam chodili pubertáci hulit.

Ondra procházel ulicí, prohlížel si baráčky, i když je znal už několik let. Ke konci ulice byl ten park, dál pokračovali pole, ale tam ted už stálo několik nových baráku. Ondra došel k parku. Zahalující stromy si odkryl, aby mohl projít po uzounké cestičce, kterou by nikdo nenašel, kdyby nevěděl, že tam je. Šel tou pěšinkou, kterou obklopovaly mraky stromů. Došel až k velké počmárané zdi, u které byly polámané lavičky. Zašel za zed ,a divil se, že tam nikdo nebyl. Věčinou tam byli hulící pubertáci celej den. Mezi ně patřil i jeho brácha.
Zašel za další strom, kde byla další cestička. Tam seděla na spadlým stromu Agáta a Gabriela. Hulily. Agáta byla Ondry bráchy holka a tak jí Ondra samozřejmě pozdravil. Ona sice něco zažvatlala, ale Ondra ji už neslyšel, měl naspěch. Došel až k starému hřišti. Tam nikdo nikdy nebýval. Ondra tam vždycky rád chodil. Ale poslední dobou tam nechodil sám. Scházel se tam se svou holkou. Byla to jediná skrýš, kde je nikdo nemohl najít.
Odložil si tašku a bundu. Pak si sednul na železnou prolejzačku a kouknul se na hodinky. Zjistil, že mu zbývá ještě pět minut. A tak vyndal úkol z Ájiny a psal si ho na koleni.
Už psal deset minut a ona pořád nepřicházela.
Pak se ozvalo z keří: "Ondro, si tu? Agáta říkala, že si před chvílí přišel." mluvila ONA.Ondra odvětil: "Jo, jo už sem tu."
Z keří vylezla dívka se světle hnědými vlasy po ramena. Na sobě měla oranžovou mikinu a džíny.
"Ahoj, tak sem tady." Usmála se. Ondra se taky usmál: "Terezko, už sem myslel, že nepřídeš." Sedli si spolu na lavičku a seděli tam až do večera.
Bylo půl osmí a tma.Oni pořád seděli a povídali si. V tom zazvonil Terce mobil. "Ahoj mami." Řekla do telefonu. "Ahoj Terko, kde seš ? Víš kolik je hodin ?" Řvala rozčílená máma. "Mami, já ti říkala, že jdu ven. Ale oukej už se zbíram." A zaklapla telefon. Ondra se mrzutě zeptal: "Ty už musíš jít, jo ?!" Terka přikývla popadla tašku a šla domu.
Ondra zůstal sedět sám. Chtěl si udělat úkol z matematiky. Chtěl totiž využít toho, že jeho matka je pryč a otec v hospodě. Ale protože už byla tma, tak na matiku neviděl, proto jí zase uklidil do tašky, vzal batoh a bundu a kráčel cestičkou domu. Když už byl u ZDI, potkal svého bratra. "Čau, brácha. Jak je ?" Ale jeho bratr odprskl: "Jdi si po svých bratříčku" Objal Agátu a strčil si žváro do huby. Agáta se zasmála: "Tak jdi Ondro!" Ondra ty dva nemohl poslouchat a tak se šoural po pěšince. Agáta byla fajn, když nebyla s jeho bratrem. Líbila se Ondrovi, ale jí bylo už 16. A tak se musel spokojit s Terkou, která ho nejspíš nebrala vážně. Už byl zase v MOKRÉ ulici. Plahočil se směrem k polím, protože tam byl autobus, který naštěstí jel i na Máj, takže to bylo v poho. Bohužel ale autobus jel až za hodinu. A tak se rozhodl, že se vrátí za bráchou. "Tak sem tu zase, autobus jede za hodinu." Oznámil Ondra bráchovi. "No super" odvětil bratr. Agáta se přidala : "Došli cigára, zbytek je schovanej, no ty víš kde. Dojdi tam prosím." Vyzvala Agáta bratra. Ten poslechl. Ondra stál před Agátou a nevrdržel to a dal jí pusu. Ta se k němu přitiskla a začala ho líbat. Pak slyšela šramot tak Ondru zase odstrčila. "Tady jsou" řekl ledově bratr. Agáta ale řekla, že chce taky jet už domu. Rozhodli se, že půjdou k nim. Tak šli všichni na autobus. Za chvíli už jel a tak byli po půl hodině doma.
Agáta s bratrem odešli do obýváku. Ondru poslali do jeho pokoje a zamkli ho tam.
Co se dělo potom už nevěděl. Ale určitě to nebylo nic přístupnýho do 15 let :-D.

"Ondro vstávej" Ondra mrzutě odvětil: "Mami, dyt je brzo." Hlas se zasmál: " Máma je na služební cestě, brácha vyspává a tebe budí otec." Ondra si promnul oči a vysápal se z postele. Za chvíli už jel v autobuse. A když vystoupil, šel nečekaně ke škole. Skončil ve škole stejně jako Honza. Zapluli do šatny. "Heeeeeeee Pšííííííík. Kde mam sakra kapesník. Áááá tady je. Smrrrrrk . Co to tu je ?." Když Ondra uklízel kapesník, našel kus papírku v kapse u bundy. Honza už byl dávno nahoře a tak se Ondra rozhodl, že se koukne co je to. Na papírku stálo:


Ondro,
Víš jak jsme spolu kdysi chodili, tak sem si uvědomila, že stará láska nerezaví. Odpovez pls při první hodině.
Lucka Petránů

Ondra si řekl, že mít víc holek by nebylo na škodu, ale jak měl vědět, že si z něj nikdo nedělá legraci ?!
Lucce ale stejnak odpověděl, protože se na něj pořád nervozně otáčela.Napsal něco na tenhle způsob:

Luci, psala si ten dopis fakt ty ? Ondra

A poslal to rovnou jí protože naštěstí Tomáš a Karolína chyběli. Dál si takhle povídali a protože byl pátek, přemluvil jí, aby s nim šla na hřiště v MOKRÉ ulici. Oba se tam po škole sešli. Lucka neznala cestu, proto se nenápadně plížila za Ondřejem. Agáta dnes u stromu nebyla. A tak postupoval dál. Už byli na hřišti.Batohy zahodili do křoví a sedli si na prolejzku.
Chvíli debatovali a pak změnili téma na ně dva. Lucka řekla, že je volná a Ondra zalhal, že taky. A tak ho Lucka objala.
Zrovna v nejlepším se odkryly keře a objevila se v nich Terka která, se právě líbala s nějakým klukem. Ten kluk řekl : "Podívej, někdo tu je.A prej že tu nikdo nebude." Když to Ondra s Luckou slyšeli otočili se a uviděli Terku. Ondra na ni spiklenecky mrkl chtěl totiž naznačit, at nic neřekne. Terka by sice Ondru neposlechla, ale udělala to ve vlastním zájmu. Proto se pouze omluvila a odešla s tím klukem. Ondra popadl tašku a oznámil Lucce, že už musí jít. Lucka taky vzala tašku a taky šla pryč. Ondra po cestě domu potkal Agátu…Ta ho objala kolem krku a řekla, že tamto byl úlet, jak určitě ví. Ondra jí odstrčil a ignoroval.Šel dál. Agáta ale zařvala: "Ondro, nezlob se.Ale tohle si mohl čekat." Ondra odpověděl: "Já to samozřejmě vím." A odešel... Pak vlezl na icq, kde byla Kecka. "Ahoj Tery, je mi to moc líto. Stará láska nerezaví. A ty navíc máš taky kluka." Terka souhlasila: "Jasně, zapomenme na to." A tak se všichni odebrali do svých postelí a už v klidu usnuli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí se vám smrtelná primánský bordel?

súpa úpa
jj dobrej
nic moc
fuj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.