3.kapča

8. dubna 2008 v 9:13 |  Kapitolovka:Frankie
3.kapitola- Narozeninová párty u Kim
O měsíc později
Bylo nedělní odpoledne a celá rodinka se vydala na letiště, kam za dvě hodiny měla přijet máma. James nebyl nadšenej, protože to pro nás znamenalo hrozně povinností a taky navíc o víkendech byli všichni doma.Já sem byla ale docelá ráda, protože máma byla věčinou na mojí straně.
Za měsíc sem se toho dost s Márfem naučila. Sice sem chtěla být s nikým jiným, ale pan Bequild mi to rozmluvil.

A tak jsme se bez jakéhokoliv stavu učili. Měla sem ho moc ráda, ale už sem ho nemilovala. A v soukromém životě sem ho ignorovala i když se snažil několikrát vysvětlit, že je mu to moc líto.
Ted už jsme se ale všichni objímali s mámou, která nenesla pouze svý čtyři kufry, ale dalších milion tašek.
"Ahoj moje Frankie! Jak bylo." Zakřičela radostně na mě, pak se za mnou rozeběhla a skočila mi do náruče.
Uvědomila sem si co pro ní asi znamenám, tak sem jí taky objala a vyslovila radost.

Když jsme pak večer seděli u stolu máma už spala a byla pěkně vyřízená. Chtěla sem všechno vědět, jak se jí dařilo, co narozky a další věci, ale byla asi opravdu unavená, tak sem do sebe naházela dva párky a šla spát. Netrvalo to dlouho a spala jsem…

Ráno, když sem se probudila, byla doma jen máma a Bízí. James dostal povolenku bát celej den mimo barák a tak si i pomyslel o mámě, že není tak hrozná:-D A táta doháněl v práci, to, co kůli Bízí přes tejden zameškal. Bál se jí totiž odvest do školky…blázen:-D
"Brý ráno mami!" přišla sem za ní v půl desátý do ložnice
"Ahoj, když sem povolila Jamesovi aby šel pryč, nechceš taky?!"
"Ne díky mami. Dyžtak až odpoledne. A jak ses vyspala?" takhle jsme si povídaly asi ještě půl hodky a potom máma navázala na téma NAROZKY
"Víš holčičko, my ti s tatínkem dáme něco pěknýho, ale oslavu tady mít nemůžeš."
"Proč sakra mami?!"
"Protože jsme se tak s tatínkem domluvili!" to mě dost naštvalo a tak sem beze slova odkráčela do pokoje, oblekla sem si džíny s topíkem a tenisky, pak sem odešla pryč. Nikomu sem nic neřekla, i když na mě máma volala. Chtěla sem se vrátit, bylo mi jí líto, ale zkazila si to sama.
Mířila sem k své kamarádce Kim, s kterou sem se přes mobil domluvila že půjdeme k nim. Už sem si plánovala, jak zazvonim na ten jejich krásnej zvonek, ale bohužel Kim už na mě čekala.
Dál následoval pozdrav a normální rozhovor. Pozvala mě k nim do bazénu, bylo to fakt luxusní.
"Víš Kim, mám špatnou zprávu."
"Jakou to zase??"
"No…víš…nebudu mít oslavu narozek."
"Cože? Jakto? Co tě to zas napadlo?!"
"Mě ne..ale mámu jo! Prej se s tátou tak domluvili!"
"Áha, počkej mám nápad!" poskočila radostně v bazénu a mě v očích zableskly jiskřičky dobra
"Co kdybys párty pořádala tady, u mě? V bazénu?!" já sem se udivila, ale pak sem byla vlastně strašně moc ráda
"To bys pro mě udělala?"
"Jasně, bude to žúžo!"
"Tak díky moc, napíšem ted pozvánky, ju???" a začala sem se sápat z bazénu s extra teplou vodou. A Kim se přidala za mnou. Sedly jsme si ke stolku u bazénu a psaly:

Milí/á __________,
Zvu tě na oslavu mých třináctých narozek!!! Tentokrát se budou konat u kámošky Kim, Křištálová 27! Program: Nejdřív budeme jíst, pak zkočíme do bazénu, a k večeru můžem zajít i do sauny!!! No není to bomba??? Takže za týden, v sobotu 24.11.. v 20:00h

AHOJDA vzkazuje Frankie Clarson hehe

"Tak, to by bylo. Ted ještě, kolik lidí sem pozveme…" ptala sem se Kim
"No jasně, že přes třicet!!"
"NE, ráda bych tak osm lidí, víš. A taky jednoho kámoše mimo…"
"Jakýho?"
"Já vám ho představim…a ted teda: Já, ty, on, a ještě pět lidiček."
"Karol Hopkinsová, Denisa Labelová, TamTam a její parta, co říkáš???"
"Hopkinsovou a Labelovou jo. Zbytek NE!!! To že se jí bojíš neznamená že jí budeš podlejzat!!!"
"No jo furt, tak navrhuj!"
"John Killer, Filipe Morden a Jessica Klepton. Fajn??"
"Jojo, súpa lidi."
"Tak a hurááááá do bazénu." Skočila sem na plný pecky, když v tom se otevřely dveře.
"Ahoj holky, to je ale krásný den, že?? Tady sem vám upekla koláčky a preclíky a přinesla trochu pomerančové štávy, to sem vymáčkla z těch sedmi pomerančů."
"Jojo, dík mami." Pak odkráčela. Já zas vylezla vody a chlemstala sem džusík. Pak sem do sebe nacpala ještě tři koláčky, koukla se na svoje bříško a zase skočila do vody. Kim se ládovala preclíky a na svoje bříško nebrala ohledy.U bazénu jsme strávily celý den! K obědu nám maminka přinesla steak s hranolkama a k večeři makarony se sýrem. A potom sem se vysprchovala a raději odešla. Bylo deset hodin, průser. V deset sem už měla hodinu spát, a ted sem se procházela po ulici.
Když sem dorazila domu, potichounku sem se plížila do pokoje a narazila na…mámu!
"Kde si byla?!"
"Já milá maminko byla u Kim, má totiž skvělí rodiče! A představ si, že mi povolili abych si tam udělala tu oslavu!!! To ty si jejich opak!" máma čuměla, že jí oči nevypadly a já pdkráčela do pokoje, kde sem vklidu usnula.

Den za dnem se pomalu vlekly, známky a učení přibývaly a pomalu nastával pátek.

Byl pátek večer, já seděla nad domácím úkolem (ještě pořád). Pak sem si vpomněla, že sem na tu zítřejší oslavu pozvala i Márfa….a ještě sem mu to neřekla. Zavřela sem úkol, schovala ho do tašky a ukazováčkem sem se přenesla k němu domu.
"Ahoj Márfíku, nemáš tady tu ženskou??"
"Nene, ale zrovna sem vylezl se sprchy." Slyšela sem z koupelny a trochu se zasmála. Když vyšel z koupelny jen v ručníku, zpozorněla sem. Uklidnovala se tim, že sem si říkala, že už ho nemám ráda, ale pořád sem se na něj tak divně dívala.
"Co potřebuješ?"
"No…víš…já…zítra mám oslavu narozek, nechtěl bys přijít?"
"Jasně, kde, kdy?"
"Křištálová 27, 20:00. Má to ale háček, a jestli ti vadí, nemusíš přít."
"Tak co se děje?"
"Já…oni…neznaj druhou říši, a ani tebe. Nemůžeš být jako můj velkej kámoš třeba z New Yorku???"
"Jojo, v poho."
"Tak jo, já půjdu.Ahoj"
"Čau."
Přenesla sem se zpátky, a procházela šatník. Spřehazovala sem všechny věci a házela je na hromadu. Nic sem nemohla vybrat, a to ted byla rodinná oslava, kde sem měla mít velkej dort a dárky od našich…znáte to. Sešla sem za nima do obýváku, kde byl velikej dort a dvě obálky. A James něco držel za zády.
"Všechno nejlepší!" zvolali naši a každý mi dal jednu obálku. Odvděčila sem se jim pusou na tvář a sfouknutím svíček. Pak mi předal dárek James. Krásný botky! Sice tenisky, ale úžasný!
"To abys pořád nechodila v lodičkách." Řekl a zasmál se
Byly krásný, růžovošedý a krásně mi sedli. K mému překvapení bylo v každé obálce tisíc liber, tak sem se rozhodla, že zítra před oslavou zajedu do města vybrat si náký hadry. Samozřejmě nechyběla ani babička z tátovo strany, která mi dala 500,-a druhá babička…? Nikdy sem jí neviděla. Žila asi v Americe, kde žila i máma. Nikdy babičku neměla ráda, tak se pak s tátou odstěhovala sem, do Anglie. Pak se narodil James, a pak já a před třemi lety i Bízí.
Ted bylo, já nevim kolik=D, ale byla sem ospalá. Babička přes víkend měla zůstat u nás, a tak sem jí uložila nahoře v malým pokojíčku, a sama sem šla do pokoje spát. James ještě zůstal dole, a já byla ráda, protože se špatně usínalo s druhým člověkem v místnosti. At sem dělala, co sem dělala, nemohla jsem spát, bylo strašný vedro. James už spal a tak sem vešla na balkon a procházela sem se. Napadlo mě, že bych si ráda zaplavala a tak sem zavolala Kim.
"Haloooo, jakej úchyl mě to v noci budí?!"
"To sem já, Frankie."
"Co se děje? Přepadl tě někdo?"
"Ráda bych si zaplavala."
"LOL, tak jo, prijd ted hned."
Já popadla plavky a chtěla odejít, ale James mě zastavil.
"Kampak, princezničko?!"
"Du si zaplavat, kdyby něco , sem u Kim AHOJ."
"Ahoj." řekl klidně a spal dál, znal moje šílený nápady
Já sem vyšla před barák, a samozdřejmě sem se přenesla. Nikdy bych v jednu v noci nešla pěšky. Kim už čekala před barákem, a hned jsme potichu, obě jsme měly jen plavky a deku, zamířily k bazénu. Byla to celá prosklená místnost, kde bylo teplíčko a chlorovej vzduch, rozvítily jsme si a skočily do bazénu. Vzrůšo! V jednu v noci plavat v bazénu:-D. Nakonec jsme obě usnuly na dekách vedle bazénu.
Vzbudila sem se v sobotu, asi v deset. Lépe řečeno nás vzbudila Kim mamka, která ani tentokrát nezklamala, vůbec se nezlobila, jen nám přinesla snídani. Já sem do sebe naházela koláčky a pak odešla. Přenesla sem se domu, přímo do pokoje, kde ještě všichni spali. Vzala sem si džíny a dost uplý triko, tmavě červený, ale moc pěkný. Pak sem si vzala balerínky, bílý s puntíkama a šla na autous. Nikdo kolem mě nebyl, tak sem pohodlně mávla ukazováčkem, představila si osamělý roh u nákupního střediska a bleskově sem se tam objevila. Vešla jsem do dveří a hned do prvního obchodu. Nejraději sem nakupovala sama, nikdo mě nerušil, nikdo mi do toho nekecal a vůbec….prostě to bylo lepší. Obcházela sem obchody, a nic mipořád nemohlo padnout do oka až v New Yorku. Pohodlný stilový tříčtvrtáky, kostokovaný, a k nim hned vedle, černý triko se stříbrným nápisem! To je ono! Hned sem to koupila. Pak sem si taky v Crop Townu koupila sukýnku. A v Takku ještě jedno triko. Jenže, ani jedno z toho se mi nehodilo na tu párty. Zbývala jediná možnost, Pimkie. Přehrabovala sem se mezi oblečením, naděje skomírala, pořád nic. Až v úpně posledním regálu byly úúúžasný šaty. A dokonce dvoje…hned sem vzala svoje velikosti a odcupitala do kabiny. Jedny byly tyrkysový, po kolena a malým výstřihem a s volánky dole, ale já si vybrala ty druhý. Oranžový, na tenkých ramínkách pošitý spousty kamínky, který byly hlavne hnědý a taky zelenýma třpytkama, nad kolena a trochu volnější.
"999,-slečno, máte vůbec na to?? A je vám to opravdu?" to mě nabrousilo a tak sem jí samozřejmě odpověděla
"Tu máte babičko, a nebojte se, já si to vyzkoušela a peněz mám taky dost, vyhrála sem ve sportce." ušklíbla sem se a odešla
Přenesla sem se domu, ukázala sem mámě ty věci a pak vlezla do sprchy. Vlasy sem si zkroutila, takže sem měla na hlavě krásné lokny, oholila nohy a oblekla sem si ty šaty. Pak sem nanesla stíny a řasenku, lesk a zamávala sem mámě. Za mnou bylo slyšet jen
"Moc ti to sluší, uvidíme se zítra, pa!"
Hned za rohem sem se nečekaně přenesla. Zazvonila na Kim a konečně sem se mohla dotknout toho úžasného zvonečku!" no a byly jsme tam první. Kim měla růžovou sukni, a uplou a vypadala v ní nejistě. V devět stejnak skočíme do bazénu.

V osm hodin
¨Lidi se hrnuli, a už jsme byli všichni až na…
"Ahoj Márfe, kdes byl takdlouho??" …Márfa
" Promin, jdeme?!" objala sem ho a společně jsme došli mezi Kim, Karol, Denisu, Johna, Filipa a Jessicu.
"Ahoj všici, tohle je kámoš Márf z New Yorku. Pozvala sem ho, aby přijel na n..arozky." Řekla sem všem, a ty si dokonce s Márfíkem skvěle rozuměli
"Program: Ted mi popřejete( a ušklíbla sem se:-D), pak budeme papkat a v devět všichni do plavek! A konec ráno prosím."
Všichni se překřikovali, pak mi připili zdravý. Márf mě držel kolem pasu a mě se to líbilo.
Pak přišlo předávání dárků.
Kim mi dala dárek jako první. Krásný botičky, na menším potpatku, stříbrným s černými kamínky. Karol mi dala taštičku všech možných mlsek. Nam nam. Denisa mi přinesla velikýho plyšáka (to kupovala všem), John mi přinesl sportovní triko "Nike" a Filipe botasky "Nike", Jessica krásný červený kruhy.
"Moc vám všem děkuju. Je to úžasný."
"A co Márf??? Ten ti dárek nedá?." ptala se Jessica
"No, ne..už mi ho dal."
"Ne, já ho tady mám." Řekl Márf a já se na něj trhle podívala
"Všechno nejlepší." A podal mi do ruky malou krabičku. Já přitakala na poděkování a rozbalovala dárek.
"NO ne!" zařvala sem…úúúžasný řetízek stříbrný, s tísíci kamínky.
"Kráááása." A dala sem mu pusu na tvář.Pak se ozvalo devět hodin a já zavelela
"Skočte do bazénu."
Všichni v plavkách naskákali do bazénu. Skvěle jsme se bavili, plavali, hráli, jedli, pili…a další věci;-)
V půl dvanáctý se rozhodlo, že se pude do sauny…mě se ale nechtělo a tak sem u bazénu zůstala sama.Dopíjela sem zbytek coly a pak skočila do bazénu. Ochladila sem se, a pak zase vylezla. Sedla sem si na skákací prkno, nohy sem měla ve vodě a pojídala chipsy. Pak sem uslyšela kroky. Otočila sem se a viděla Márfa…
"Proč si odešel?? Vždyt si s nimi moc dobře rozumis!"
"Bylo tam moc horko(usmál se) a nechtěl sem tě tu nechat sám."
"To děkuju, ale klidně se vrat."
"Rád zůstanu." Dál už rozhovor nepokračoval. Vzal si skleničku Fanty a kopeček zmrzliny a sedl si na okraj bazénu, naproti mně. Když dopil a já dojedla (o taky dojedl) tak skočil do bazénu. Vypadal tak krásně a já za nim skočila. Plavali jsme spolu a když odbíjela dvanáctá přistoupil ke mně (v bazénu) objal mě a začal mě líbat. Poddala sem se tomu, ale nevěděla sem co se děje. Když přestal nadechla jsem se a ptala se
"Co to sakra děláš?!"
"Já…no…nevim, promin." A vylezl z vody, odešel pryč a mě tam nechal samotnou. Rozbrečela sem se a vylezla. Když se ostatní vrátili, už sem ležela a i spala…
V neděli, když sem se porbudila, všude byl bordel. Všichni ještě spali a tak sem potichu vlezla do vody. Pak sem se předvědčila jestli všichni spí, a když sem si to ověřila kouzlem sem uklidila místnost. Potom sem probudila Márfa.
"Vypal vypal ihned, než se někdo vzbudí." Šeptala sem
"Počkej, mám pro tebe ještě jeden dárek."
"Jakej?" při otázce sem mávla prstem a oběvili jsme se na opoštěném hřišti, pět minut od mýho domu.
"Tu máš." A zakroužil prstem kolem dokola. V ruce se mu objevila hliněná nádoba ve tvaru rozzuřeného mutanta.
"Víš, tohle je tvuj první případ! Jakýsi Flamenion (démon) má druhou sošku, kde je "krásná Felecie" Dřív, když byly sošky spolu, říkalo se tomu bájná dvojice. Felicie chtěla založit druhou říši už dřív ale mutant jí to překazil. Ona pro velkou snahu zahynula. A muzeum druhé říše by chtělo na její počest tyhle dvě nádoby zveřejnit. Tu jednu už máme, ta druhá s Felícií je na tobě. Akorát ti budu pomáhat, protože to je moc těžký…"
"Súpa" křičela sem a pak sem zamávala Márfovi a zmizela.
Doma už byl po mně shon. Já sem se omluvila, vzala si rohlík a misku chocapiku a s tim sem odkráčela do pokoje, kde byl James.
"Ahoj, jak bylo."ptala sem se
On jen smutně svěsil hlavu a v ruce držel mobil. Pak ulehl do postele a mobil zlostí hodil o zed. Bohužel mě nevnímal, a ani si neuvědomil že tam stojim. Mobil letěl přímo proti mně, já nevěděla co mám udělat a tak sem na poslední chvíli zatla zuby a zastavila čas. Mobil visel ve vzduchu přímo předemnou a já si oddechla.Popadla jsem mobil a chtěla sem zase spustit čas, pak mě ale napadla malá svinárna. Ano, koukla jsem se do sms zpráv, a hned na posledních pět. Myslela jsem si to správně. Jeho holka se s nim rozešla. A kůli tomu, hoperovi, co bydlí vedle Kim. Takovej hnusák brrrr. No jo no, nedalo se nic dělat a tak sem mobil hodila Jamesovi a pak sem pustila čas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.